صندوق قرض الحسنه

1- حفظ کرامت فقرا و نیازمندان 2- حفظ منابع مالی جامعه و گردش مالی آن 3- افزایش دسترسی افراد کم درآمد به تسهیلات اعتباری 4- خیر جاری برای خیّر با گردش وام قرض‌الحسنه


مبلغ کل جمع آوری شده

مبلغ کل جمع آوری شده: 5,687,000 (سهم موسسه خیریه: 0%) تومان

شرح

توانمند سازی فقرا با ایجاد اشتغال و رفع موانع شغلی امکان پذیر است

آنچه را که فقرا را فقیر نگه میدارد نداشتن درآمد است لهذا بهترین روش کمک رسانی به نیازمندان رفع مشکل اقتصادی آنان است تا بتوانند با ایجاد و توسعه اشتغال منبع درآمدی پایدار داشته باشند.

اینکار سبب می‌شود که فقیر و نیازمند به تدریج از فقر مادی نجات یابد و مشکلات هزینه‌ای مانند درمان، غذا و پوشاک خود را بتواند تامین نماید.

انجمن خیریه و خدمات اجتماعی بندرعباس با همکاری متخصصین کارآفرینی سعی در توانمندسازی و پشتیبانی نیازمندان تحت پوشش خود تا ثبات شغلی دارد.

به همین جهت برای حمایت خانواده‌های نیازمند در جهت فقرزدایی آنها نیازمند همکاری خیرین هستیم تا با اینکار و با همکاری همدیگر بتوانیم به مرور زمان چندین خانواده را از مشکلات مادی و نداشتن درآمد برای گذران زندگی نجات داده و آنها را به یک ثبات حداقلی در تامین مایحتاج زندگی برسانیم.

انجمن خیریه با تجربه بیش از نیم قرن فعالیت در مناطق محروم استان هرمزگان و استفاده از دانش و تجربه های متخصصین امر، پروژه قرض الحسنه را بهترین راه برای کمک به توانمند سازی اقتصادی و آموزش مدیریت مالی فقرا میداند.
این همان موضوعی است که خداوند بارها در قرآن کریم بر آن تاکید نموده است. این پروژه با بهره گیری از نظرات متخصصین حوزه اقتصاد توسعه، کارآفرینی اجتماعی و جامعه‌شناسی طراحی شده، شغل محور است و بر ظرفیت‌های موجود در حوزه اشتغال‌زایی استان هرمزگان تمرکز دارد و در پاره‌ای موارد جهت خرید کالاهای ضروری و تعمیر منزل و وام درمانی اعطاء خواهد شد.

طرح با این اهدف دنبال می‌شود:

1- حفظ کرامت فقرا و نیازمندان

2- حفظ منابع مالی جامعه و گردش مالی آن

3- کمک به توانمند سازی فقرا از لحاظ مالی و مدیریت مالی

4- خیر جاری برای خیّر با گردش وام قرض‌الحسنه

5- افزایش دسترسی افراد کم درآمد به تسهیلات اعتباری

6- توسعه اشتغال و تثبیت مشاغل کم درآمد.

7-کمک به افزایش درآمد خانوارهای کم درآمد برای انجام فعالیتهای درآمدزا

خیرین محترم می‌توانند با هر مبلغی در این کار بزرگ سهیم و با همراهی کارشناسان فعال انجمن خیریه و با حمایت‌های فنی و ارزیابی مداوم و گام به گام ،پروژه های توانمند سازی خانواده‌های فقیر را از طریق ایجاد شغل با اعطاء وام یاری نمایند.

شماره حساب اختصاصی قرض الحسنه نزد بانک رسالت به نام انجمن خیریه و خدمات اجتماعی بندرعباس

10-5068238-6

5041727010434676

IR240700001000115068238006

 

میهمان

سید جلال الدین حیدری بلوکی

سید جلال الدین حیدری بلوکی

فرید

فرید

میهمان

خیرین عمومی

خیرین عمومی

میهمان

میهمان

میهمان

میهمان

میهمان

میهمان

امین زارعی

امین زارعی

میهمان

میهمان

میهمان

مریم

مریم

محمد شریف محبی پور

محمد شریف محبی پور